Haber

Zonguldak’ta Uyuşturucu Operasyonu: 5 Şüpheli Yakalandı

Kdz. Operasyonu Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü gerçekleştirdi. İlçe merkezinde 5 zanlı yakalandı.

Zonguldak Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Ereğli Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen operasyonda, E.Ş. ve HG isimli zanlıların kargo paketinde; 25 gr esrar unsuru ele geçirildi. Hakkında Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kaçakçılığı ve Kullanımı isimli işlemin yapıldığı E.Ş.; Yetkililer tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. HG isimli zanlı, adli kontrol kararının yetkililerce uygulanmasının ardından serbest bırakıldı.

Asayiş Büro Amirliği tarafından uyuşturucu madde satan MA ve YK isimli şahıslar üzerinde yapılan aramada; 14 gr metamfetamin elementi, 2 gr esrar elementi, 2 adet uyuşturucu madde kullanma aparatı ele geçirildi. MA isimli şüpheli ile YK isimli şüpheli şahıs hakkında Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak suçundan Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kaçakçılığı ve Kullanımı adlı işlem yapıldı. MA isimli zanlı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

H.Ç. Asayiş Ofisi tarafından; 1 adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait şarjör ile 9 adet fişek ele geçirildi. H.C. isimli şüpheli şahıs hakkında “6136 Sayılı Kanuna Muhalefet” adı altında işlem yapıldı. – ZONGULDAK

cobanlarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu