Haber

Sakarya’nın pedalları madalyalara doyamıyor

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü bisikletçileri, Karabük’te düzenlenen Yenice Kupası Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışı ve Türkiye Maraton Dağ Bisikleti Şampiyonası’na katıldı. 9 kategoride toplam 132 sporcunun katıldığı yarışlarda temsilcilerimiz çeşitli kategorilerde şampiyonluk ve dereceler elde etti.

9 kategoride 132 sporcunun katıldığı yarışlarda Furkan Akçam, Senior Men International XCO yarışında podyuma ikinci olarak çıkan tek Türk sporcu oldu. Senior Women’s International XCO yarışında Azize Bekarikinci rolüyle başarısına bir yenisini daha ekledi.

BÜYÜKŞEHİR PEDALLARI ŞAMPİYONLUK FORMALARI

Furkan Akçam bir dönem Maraton yarışlarında giyeceği şampiyonluk formasını, güçlü ve heyecanlı anlara sahne olan yarışlarda, Furkan Akçam ise Büyük Erkekler Maraton Türkiye Şampiyonası yarışlarında kazandı. Şampiyonada bir başarı daha Azize Bekar’dan geldi. Büyükler Kadınlar Maratonu Türkiye Şampiyonası yarışına katılan başarılı sporcu, bir kez daha Türkiye şampiyonu formasını kazandı. 8-10 Eylül tarihleri ​​arasında düzenlenen yarışlara sporseverler yoğun ilgi gösterdi.

turhal-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu